Viva Moravia - [VMV]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viva Moravia - [VMV]

Fórum aliance Viva Moravia Ikariam.cz
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na aliančním diskuzním fóru

 

 Vítání nových členů

Goto down 
3 posters

Chcete aby se noví členové vítali oběžníkem?
Ano
Vítání nových členů I_vote_lcap33%Vítání nových členů I_vote_rcap
 33% [ 5 ]
Ne
Vítání nových členů I_vote_lcap67%Vítání nových členů I_vote_rcap
 67% [ 10 ]
Celkem hlasů : 15
 
Poll closed

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 7:08 pm

Bylo domluveno, že nové členy budou vítat poze čtyři hlavní funkcionáři ali. Noví členové budou zapsáni na interní stránce s datem vstupu a budou tam po dobu 14. dní. Děkuji všem za hlas i názor.



LOCK
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 12:11 am

No já jsem tady chvíli, ale můžu za sebe říct, že na mně to moc dobře působilo, bylo to vřelé a uvědomil jsem si důležitost ali a začal si vážit, že v ní jsem a že funguje... toť můj názor:)

Na druhou stranu, to vítání jen vůdcem by mělo asi podobnou funkci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
houmik
Moderátor
houmik


Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 43
Location : Hranice
Registration date : 14. 02. 09

Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 11:22 pm

Jo, já myslím, že to jde cyclops
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 11:12 pm

Nové členy bych mohl zapsat do interní stránky ali... Vytvořil bych tam kolonku noví členové. Tam by zůstali zapsaní třeba 14 dní. Co vy na to??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 8:34 pm

4TravisMan: perfektní... To co říkal Markolka se pokusím nějak udělat, ale nic neslibuju...

Viva Moravia
Návrat nahoru Goto down
houmik
Moderátor
houmik


Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 43
Location : Hranice
Registration date : 14. 02. 09

Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 6:38 pm

4TravisMan: good boy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
TravisMan
Náhodný kolemjdoucí
TravisMan


Poèet pøíspìvkù : 20
Age : 46
Location : LND
Registration date : 16. 02. 09

Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 3:03 pm

Po precitani posty od Markolka a po dlhsej diskusii s Jardzasem som dospel k zaveru ze vitanie noveho clena by malo ostat v kompetencii 4ch najvyssich veducich clenov.Dalej by som asi tak isto privital nieco ako uz spominal Markolka kde by som zistil ze do ALI bol pribraty novy clen.
Návrat nahoru Goto down
markolka
Náhodný kolemjdoucí
markolka


Poèet pøíspìvkù : 21
Location : lipník
Registration date : 13. 02. 09

Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 2:48 pm

myslím si že pravdu máte oba, je otravné proklikat se 12 zprávami s vítáním nového člena, nadruhou stranu bych asi těžko zaregistroval příchod nového, jelikož jsem taky rlt nový člen. myslím si že ali oběžník by měl být pro důležitý věci co se týče obchodu a pomoci - ( samozřejmně, že noví členové jsou důležití) Ale v oběžníku by ho mohl přivítat zástupce vedení jak tady někdo navrhl a další vítáni bych opravdu přenechal na forum případně na soukromou poštu ... hlasuji proti
p. s. možná by bylo řešení v seznamu členů nějakým způsobem zviditelnit příchod NČ po nějakou dobu ?!?
mk
Návrat nahoru Goto down
TravisMan
Náhodný kolemjdoucí
TravisMan


Poèet pøíspìvkù : 20
Age : 46
Location : LND
Registration date : 16. 02. 09

Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 2:33 am

Je to pekna predstava ked nas bude v AlI 1000,ale momentalne je podla mna tento horizont v nedohladne.A potom sa to aj tak da zmenit,ci vitat noveho clena pomocou obeznika alebo nie.A ked sme uz pri tom,skor ma otravuje sa preklikavat na forum aby som mohol noveho clena privitat a potom klikat nazad do hry.Takto je to podla mna jednoduchsie.Pozriem si obeznik a podla toho viem reagovat ci ho zmazem alebo nie.Nemal som s tym a ani nemam problem aby ma mylilo privitanie noveho clena od dolezitejsej spravy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 1:15 am

2Houmík: Naprosto s tebou souhlasím
Návrat nahoru Goto down
houmik
Moderátor
houmik


Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 43
Location : Hranice
Registration date : 14. 02. 09

Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Jasně že fórum.   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 1:11 am

Jsem proti oběžníku. K čemu je fórum?? Dokážete si představit, až nás bude tisíc??? Idea
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 12:43 am

Neměl bych problém s vítáním kdyby ho vítal třeba jen vůdce. Ale když se tam objeví deset oběžníků po sobě se zprávou taky vítám nového člena tak mě to docela štve
Návrat nahoru Goto down
TravisMan
Náhodný kolemjdoucí
TravisMan


Poèet pøíspìvkù : 20
Age : 46
Location : LND
Registration date : 16. 02. 09

Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 12:38 am

Ja si zase myslim ze ked niekto vita noveho clena tak je len na dotycnom ci danu postu-obeznik hned zmaze alebo si ju ponecha.Mne to vobec neprekaza a ako som uz napisal aspon viem kto je novy.Na forum chodim mal preto som za ponechanie vitania novych clenv obeznikom. :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 12:28 am

Tak se tady vyjádřete. Já si myslím že je to zbytečné spamování a snadno se dá přehlédnout důležitá zpráva!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vítání nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítání nových členů   Vítání nových členů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vítání nových členů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Viva Moravia - [VMV] :: Pokec-
Přejdi na: